Web sitemiz İnternet Explorer 11 ve daha alt sürümlerine tam uyumlu çalışmamaktadır. Lütfen modern web tarayıcıları ile ziyaret ediniz.
Diğer Etkinlikler

Gelecek Diğer Etkinlikler etkinliği bulunamadı.

SAHA Expo

SAHA İstanbul, Savunma, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği tarafından organize edilen ve ilki 2018 yılında gerçekleştirilen SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı'nın ikincisi 25-28 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9, 10 ve 11. Salonlarda düzenlenecek.

ICDDA

Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri, üreticiler ve satın almacılar için, daha önceden planlanmış ikili iş görüşmeleri sayesinde tedarik zinciri odaklı işbirliği ve iş fırsatları yakalamak açısından avantaj sunmaktadır.

SEDEC

SEDEC, Anayurt Güvenliği, Sınır Güvenliği, İç Güvenlik ve Savunma Sistemleri konularında Uluslararası ve Ulusal tüm oyuncuları bir araya getiren, konferans, ikili iş görüşmeleri ve sergi organizasyonudur.

TSSK 7’nci Proje Pazarı ve İş Birliği Zirvesi

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ), ODTÜ Teknokent ve Teknokent Savunma Sanayii Kümelenmesi (TSSK) tarafından 7’nci Proje Pazarı gerçekleştirildi.

Raylı Sistemler Çalıştayı

Raylı Sistemler Çalıştayı, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından, BTSO’da düzenlendi.

İstanbul Sanayi Odası Savunma Sanayisi Buluşmaları

SAHA İstanbul ve İstanbul Sanayi Odası işbirliği ile ikinci Savunma Sanayisi Buluşmaları gerçekleştirildi. Etkinliğe Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Savunma Sanayi Başkan Yardımcısı Dr. Celal Sami Tüfekçi ve 272 firma katılım sağladı.

Malatya Sanayi ve Ticaret Odası Ziyareti

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası, başlattığı Savunma Sanayi Tedarikçi Girişim Hamlesi çalışmaları kapsamında olası işbirliği alanlarını görüşmek üzere ASELSAN’a bir ziyaret gerçekleştirdi.

Savunma Sanayinde Tedarik Zinciri Yönetimi, Millileştirme Ve Dijitalleştirmenin Rolü Konferansı

Savunma Sanayinde Tedarik Zinciri Yönetimi, Millileştirme Ve Dijitalleştirmenin Rolü Konferansı

ASELSAN, Onaylı Tedarikçileri ile Stratejik İş Birliği Anlaşması İmzaladı.

ASELSAN, Onaylı Tedarikçileri ile Stratejik İş Birliği Anlaşması İmzaladı.

Ege Savunma Sanayi Ve Tedarikçi Zirvesi

Ege Kalkınma Derneği tarafından düzenlenen "Ege Savunma Sanayi ve Tedarikçi Zirvesi" 13-14 Haziran 2019 tarihinde İzmir Kaya Convention Center'da gerçekleştirildi.