Web sitemiz İnternet Explorer 11 ve daha alt sürümlerine tam uyumlu çalışmamaktadır. Lütfen modern web tarayıcıları ile ziyaret ediniz.
ASELSAN VE MAVİLİ ÇÖZÜM ORTAKLIĞI İLE İLERİ SEVİYEDE GÜVENLİK ENTEGRASYONU

ASELSAN VE MAVİLİ ÇÖZÜM ORTAKLIĞI İLE İLERİ SEVİYEDE GÜVENLİK ENTEGRASYONU

ASELSAN, çözüm ortaklarıyla yaptığı iş birliklerine bir yenisini ekledi. ASELSAN’ın akıllı video analitiğini, evrensel IP bağlantısını ve olay odaklı otomasyon yeteneklerini tek bir ortamda birleştiren fiziksel güvenlik bilgi yönetimi (PSIM) yazılım platformu “MİRSAD Güvenlik Yönetim Yazılımı”na, farklı sistemlerin tek merkezden yönetilmesini gerektiren özel nitelikli tesisler için, yangın ve gaz algılama sistemleri alanında ürün ve hizmet geliştiren Mavili Elektronik firmasının ürünleri ve sistemleri, entegre edildi.

Mavili tarafından geliştirilen SPRVSR+ Plug-In ile Maxlogic & Mavigard marka yangın algılama cihazlarının MİRSAD güvenlik çatı yazılımı üzerinden izleme ve kontrolü, haritalar üzerinden takibi, yangının noktasal tespiti ve olası yangın durumunda santral görevi görerek gerekli müdahalelerin gerçekleştirilmesi sağlandı. Ayrıca yangın algılama cihazlarının eşleşmiş olduğu kameralar ile olay yerinin izlemesi sağlanarak, mahallerde yangına karşı can ve mal güvenliğinin sağlanabilmesi kolaylaştırıldı.

ASELSAN’ın ürün geliştirme alanında çözüm ortaklarıyla yaptığı iş birlikleri hız kesmeden devam edecek.

 

Duyurular Sayfasına Dön