Web sitemiz İnternet Explorer 11 ve daha alt sürümlerine tam uyumlu çalışmamaktadır. Lütfen modern web tarayıcıları ile ziyaret ediniz.
ASELSAN, İSTANBUL TİCARET ODASI SAVUNMA SANAYİ TEDARİKÇİ GÜNLERİNDE

ASELSAN, İSTANBUL TİCARET ODASI SAVUNMA SANAYİ TEDARİKÇİ GÜNLERİNDE

ASELSAN olarak ülkemizde yer alan her türlü kabiliyetten istifade etmeyi ve tedarikçilerimizle olan iş birliğimizi artırmayı hedefliyoruz. Bu bağlamda İstanbul Ticaret Odası tarafından 22-23 Eylül tarihlerinde organize edilen İTO Savunma Sanayi Tedarikçi Günleri’nde 27 kişilik bir ekiple yer aldık. ASELSAN'ın sunumu ile başlayan etkinlikte 160’ın üzerinde firma ile millileştirme ve yeni kaynak oluşturma alanlarında B2B görüşmeler gerçekleştirdik. Farklı iş kollarından firmalarımızla buluştuğumuz etkinlikte, tedarik ve millileştirme süreçlerimiz hakkında bilgiler verdik. Ayrıca tedarikçilerimizle aramızdaki iş birliğinin artırılması hususlarında görüşmelerde bulunduk.

Düzenlenen etkinliğin tedarikçi ekosistemimizin geliştirilmesine, millileştirme ve yeni kaynak oluşturma alanlarında yakaladığımızın ivmenin daha da yukarılara taşınmasına olumlu katkılar sağlayacağına inanıyoruz.

 

 

Duyurular Sayfasına Dön